[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”15810″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text title_align=”separator_align_left” size=”font-size-lg”]
Logoband med eget tryck
Logoband med eget tryck eller brodyr. Enfärgade med tryck eller vävda logoband. Logobanden finns även med reflexrand över hela bandet.
Logoband kallas även för nyckelband, bagegeband, festivalband, ordensband mm och har en karbinhake för att kroka i nycklar, vip-pass eller passerkort.
Våra logoband med eget tryck är försedda med ett säkerhetslås. Säkerhetslåset sitter vid nacken och öppnar logobandet om man fastnar.
Tillbehör så som mobilstring, metallnykelring, jojo och mobilfäste i plast finns att komplettera logobanden med.
Flera olika varianter och färger att välja mellan. Logoband med eget tryck för anställda, gåvor till kunder, reklam på evenemang eller till försäljning i butiker.
C:a pris för enfärgade logoband med tryck är följande:
10st- 49 kr/st exkl moms
50st- 29 kr/st exkl moms
100st- 24 kr/st exkl moms
300st- 18 kr/st exkl moms
500st- 13 kr/st exkl moms
1000st- 9 kr/st exkl moms
3000st- 7 kr/st exkl moms
Fyll i dina uppgifterna nedan om tänkt antal och utseende på ditt logoband med eget tryck så återkommer vi så snart vi kan med en offert.
(För mycket stora filer kan du bifoga filerna separat till mail info@trycktema.se via tjänsten på sprend.com. Detta är sällsynt att det behövs, men möjligheten finns.)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text title_align=”separator_align_left” size=”font-size-lg”]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]